UPOZORNĚNÍ: Vážení klienti, nabízíme vám omezené množství stříbrných mincí Britannia 2023 s portrétem Elizabeth II. Nabídku naleznete na stránce Britannia 2023.
Mincovna Novinky

Investiční zlato

Každý měsíc představujeme nové ražby.

SLEDUJTE NÁS!

NEJNOVĚJŠÍ ZBOŽÍ

Novinky ze světa českého mincovnictví. Zajímá Vás jaké nové ražby mincí a medailí připravila pro české sběratele Pražská mincovna? Přehled nových ražeb naleznete na této stránce.

Chcete vědět, které české osobnosti se staly kmotry českých uměleckých ražeb při jejich křtu? Jiří Menzel, Karel Schwarzenberg, Marta Kubišová křtí medaile...

Rádi cestujete? Podívejte se kam se můžete podívat na výstavy mincí a medailí.

Cena zlata je vrtkavá. Jednou stoupá, pak zase klesá, aby stoupla ještě víc. Ražby uměleckých medailí z drahých kovů nabízí stabilní formu bezpečného vlastnictví drahých kovů.

DOZVÍTE SE VÍC!


Pražská mincovna je jediná česká razící 1 Kg medaile z ryzího zlata o průměru 100 mm!

TISKOVÁ ZPRÁVA:
Vydáváme další 1 Kg medaili z ryzího zlata. Největší zlatou MEDAILI V ČR.

CENA ZLATA 2022-12-1 15:10:38:
1 Oz: 39929 Kč
Kurz USD : 23,3 Kč
Kurz EUR : 24,36 Kč

PŘIPRAVUJEME:
V nejbližších dnech vám nabídneme další produkty v licenci České televize. Vedle pokračování sérií Pat a Mat, Chaloupka na Vršku se můžete tešit i na nové Včelí medvídky. Již brzy vám představíme podobu Brumdy, Čmeldy a Pučmelouda.

I Mám rád PRAŽSKÁ MINCOVNA
www.prazska-mincovna.cz - Mincovna pro české sběratele. Mince a medaile z drahých kovů. ©2011-2021 Pražská mincovna a.s.