ZPRÁVA PRO SBĚRATELE MINCÍ ČNB: ČNB uzavírá objednávkové období na další emise mincí. Ověřte si, zda máte na svém účtu závaznou rezervaci na mince 5000 Kč Hrad Švihov, 200 Kč První pražská defenestrace a 500 Kč Zahájení vydávání československých platidel
Mincovna

LUXUSNÍ A UNIKÁTNÍ

To nejdražší a nejcennější z našich trezorů.CENA ZLATA DNES

Cenu zlata chce znát každý z nás. Vyjádřena v korunách nebo dolarech, věrně ukazuje jak reálná hodnota běžných měn kolísá. Pro zákazníky je sledování vývoje ceny zlata důvodem ke každodenní návštěvě stránek Zlate-Mince.cz.

Ing. Jaroslav Tomanec
INVESTIČNÍ ZLATÉ

medaile v sobě dokonale snoubí svět můz a svět financí. Cenu ryzího zlata v nich násobí umělecká hodnota výtvarného návrhu, dokonalost jejich ryteckého zpracování a přísně omezený, limitovaný náklad.

Ludmila Trtíková
ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA (ČNB)

je náš obchodní partner již řadu let. Česká numismatika je pro nás srdeční záležitost. České mince a české medaile prodáváme sběratelům a investorům v Čechách, na Moravě i v zahraničí. Najdete nás v Obecním domě.

Pavel Trtík
MINCOVNA VYRÁBÍ MINCE

a medaile z drahých kovů v nejvyšší jakosti. Splňujeme podmínky ČNB na ražbu českých mincí. Razíme tradičním způsobem z ručně leštěných razidel. Vyrábíme medaile pro firmy, města, obce, poslance i senátory ČR. Kvalitně a levně!

Ondřej Koňařík
www.Prazska-mincovna.cz - Mincovna pro české sběratele. Mince a medaile z drahých kovů. ©2018 Pražská mincovna a.s.